Zabieg dla skóry naczyniowej

Rezultat ukojenia skóry i obkurczenia uszkodzonych naczynek jest widoczny już po 1 zabiegu. Zalecana seria mininimum 6 zabiegów jonoforezy z użyciem intensywnej wit C i kwasu mlekowego, wpływa na uzyskanie jednolitego kolorytu skóry z efektem rozświetlającym.


Zabieg dla skóry trądzikowej i łojotokowej

Głęboki peeling kwasem TCA(trójchlorooctowym) o działaniu przeciwzapalnym i antybakteryjnym połączony z natychmiastową regeneracją skóry. Seria 6 zabiegów co 2 tygodnie gwarancje redukcję stanu zapalnego, wyprysków, łojotoku i blizn potrądzikowych. Kilka dni po zabiegu występuje mikro złuszczanie naskórka, co nadaje uczucie gładkośći oraz matowy odcień skórze.


Zabieg na powieki

Intensywny zabieg rozświetlający o działaniu liftingującym i redukującym kurze łapki, a także obrzęki i zasinienia wokół oczu. Seria minimum 6 zabiegw gwarantuje uzyskanie lepszego napięcia powiek a tym samym lepszego spojrzenia.


Zabieg głęboko regenerujący

Indywidualnie dobierany do potrzeb pacjenta. Rezultatem zabiegu jest świeży, zdrowy koloryt skóry, obkurczenie uszkodzonych naczynek, redukcja obrzęków i silne napięcie zwiotczeń. Sugerowana seria 10 zabiegów.