Uroda gabinet jest spełnieniem naszych dziewczęcych marzeń o przebywaniu wśród pachnących flakoników perfum, fiolek z cudownymi olejkami, słoiczków z gęstymi kremami, miseczek wypełnionych po brzegi smakowicie wyglądającymi maseczkami...

Nasze marzenia udało nam się zrealizować. Już ponad 20 lat zdobywamy nasze cenne doświadczenie i z wielką uwagą śledzimy wszelkie nowości na tak dynamicznie zmieniającym się rynku kosmetyków profesjonalnych. Wieloletnie doświadczenie i ukończone magisterskie studia z kosmetologii pomagają starannie wybierać najlepsze produkty spośród szerokiej gamy oferowanych przez firmy kosmetyczne i polecanych przez lekarzy dermatologów. 

Wiemy jak ważne w naszym zawodzie jest podążanie za nowościami. Dlatego z wielką ciekawością i systematycznością pogłębiamy i udoskonalamy naszą wiedzę, poprzez uczestnictwo w licznych kursach, kongresach, sympozjach i targach organizowanych przez czołowych światowych producentów kosmetyków profesjonalnych.

Właściwy dobór nowoczesnych technologii i preparatów zapewniają satysfakcję Paniom i Panom odwiedzającym nasz Gabinet. Wszystkie zabiegi wykonujemy po konsultacji z Klientem, skupiając się na jego indywidualnych potrzebach.

Mamy nadzieję, że miła atmosfera jaką staramy się tworzyć w połączeniu ze starannością z jaką wykonujemy zabiegi, spodoba się Państwu, zrelaksuje, wyciszy i zaowocuje wspaniałymi efektami!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gabinetu!


Elżbieta Dąbrowska

mgr Zdrowia Publicznego
Kosmetolog


Joanna Sikorska-Kochan

mgr Zdrowia Publicznego
Kosmetolog


Beata Parobczy

mgr pielęgniarstwa